Pracownicy

Dyrektor szkoły: mgr Bogusława Piątkowska

Wychowawstwa- rok szkolny 2017/2018

  • Oddział przedszkolny „Maluchy”- mgr Aneta Kraska
  • Oddział przedszkolny  „Starszaki”– mgr Ewelina Giemza
  • Oddział przedszkolny „0”–  mgr Katarzyna Mleczek
  • Klasa I- mgr Monika Łuszcz
  • Klasa II – mgr Urszula Kolanek
  • Klasa III- mgr Jadwiga Czupryn
  • Klasa IV – mgr Milena Drygała
  • Klasa V- mgr Piotr Kasperski
  • Klasa VI – mgr Magdalena Skalska-Cłapa
  • Klasa VII- mgr Mariusz Cymerman
  • Klasa VIII – mgr Piotr Morawski

Nauczyciele uczący:

  •   j. polski- mgr Ewa Gronert- Raszewska
  • j. angielski – mgr Piotr Kasperski;
  • j. niemiecki – mgr Agnieszka Michaś-Michalska
  • historia – mgr Janusz Retkowski;
  • matematyka – mgr Piotr Morawski;
  • fizyka – mgr Agnieszka Szurczak
  • geografia – mgr Andrzej Rogala
  • przyroda, biologia, chemia – mgr Milena Drygała;
  • zajęcia komputerowe, informatyka- mgr Jadwiga Czupryn;
  • zajęcia techniczne, technika- mgr Mariusz Cymerman
  • muzyka, plastyka – mgr Urszula Kolanek;
  • w.f. – mgr Mariusz Cymerman;
  • wiedza o społeczeństwie- mgr Sergiusz Szymczak
  • religia Justyna Kraska
  • edukacja dla bezpieczeństwa- mgr Mariusz Cymerman
  • edukacja wczesnoszkolna- mgr Jadwiga Czupryn, mgr Monika Łuszcz, mgr Urszula Kolanek;
  • klasę przedszkolną młodszą poprowadzi: mgr Aneta Kraska przy pomocy Magdaleny Włodarczyk
  •  klasę przedszkolną starszą poprowadzi: mgr Ewelina Giemza przy pomocy Edyty Woźniak
  • klasa przedszkolna (0)- mgr Katarzyna Mleczek bibliotekę szkolną poprowadzi mgr Magdalena Skalska-Cłapa
  • terapia pedagogiczna- mgr Bogusława Piątkowska,Jadwiga Szmidt, Magdalena Skalska-Cłapa
  • pedagog-logopeda- mgr Małgorzata Perka.
  • Świetlica- Martyna Sobczyk, Monika Łuszcz, Katarzyna Mleczek, Aneta Kraska, Stanisław Dzwoniarek, Ewelina. Giemza, Magdalena Włodarczyk, Mariusz Cymerman

Pracownicy administracji i obsługi:

Teresa Miszczak, Elżbieta Błoch, Dariusz Stasiak, Teresa Barys, Elżbieta Trzeszczak, Genowefa Zajda